Nadchodzące wydarzenia

 • Lut 29 Czwartek

  Konferencja "Bezwykopowa Budowa"

  29 Luty 20241 Marzec 2024

  Premierowa Konferencja "Bezwykopowa Budowa" odbędzie się 29.02 - 01.03.2024 roku w Krakowie. Fachowcy specjalizujący się w poszczególnych technikach – przeciskach, przewiertach sterowanych, HDD, mikrotunelingu i direct pipe – będą dzielić się wiedzą zarówno na poziomie elementarnym, jak i zaawansowanym. „Bezwykopowa budowa” to okazja, by skupić się na doborze technologii, poznać ciekawe projekty, najnowszy sprzęt i produkty, porozmawiać o systemach płuczkowych, recyklingu i oczyszczania oraz sterowania infrastrukturą podziemną.

 • Kwi 04 Czwartek

  7th International Conference series on Geotechnics, Civil Engineering and Structures (CIGOS)

  4 Kwiecień 20245 Kwiecień 2024

  Siódma Edycja Międzynarodowych Konferencji na temat Geotechniki, Inżynierii Lądowej i Konstrukcji (CIGOS) współorganizowana przez Stowarzyszenie Wietnamskich Naukowców i Ekspertów (AVSE Global) oraz Uniwersytet Architektury Ho Chi Minh City (UAH) pod patronatem TC-309 ISSMGE, odbędzie się w Ho Chi Minh, Wietnam, 4 i 5 kwietnia 2024 r. Celem CIGOS jest stworzenie forum, na którym pracownicy naukowi, badacze, projektanci i producenci mogą dołączyć, aby prezentować, omawiać i promować swoją profesjonalną, wysokiej jakości wiedzę i pomysły badawcze.

 • Kwi 25 Czwartek

  International Conference on Geotechnical Engineering (ICGE'24)

  25 Kwiecień 202427 Kwiecień 2024

  Laboratorium Badawcze Inżynierii Geotechnicznej i Geozagrożeń Państwowej Szkoły Inżynierii w Tunisie ma przyjemność zaprosić Państwa do opublikowania oryginalnych badań i/lub studiów inżynierskich podczas nadchodzącej 5. MIĘDZYNARODOWEJ KONFERENCJI INŻYNIERII GEOTECHNICZNEJ (ICGE'24) zaplanowanej w Hammamet (ICGE'24). TUNEZJA) w dniach 25-27 kwietnia 2024 r. Wydarzenie ICGE'24 zapewni sprzyjające międzynarodowe forum do promowania innowacyjnych badań badawczych oraz wymiany między badaczami, inżynierami i ekspertami na temat najnowszych osiągnięć, z naciskiem na aspekty teoretyczne i eksperymentalne, w inżynierii geotechnicznej, mechanice skał, geofizyce i geomatyce.

 • Maj 07 Wtorek

  8TH INTERNATIONAL CONFERENCE ON EARTHQUAKE GEOTECHNICAL ENGINEERING (8 ICEGE)

  7 Maj 202410 Maj 2024

  Ósma międzynarodowa konferencja na temat inżynierii geotechnicznej związanej z trzęsieniami ziemi (8ICEGE) odbędzie się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym Osaka w Osace w Japonii w dniach 7–10 maja 2024 r., a jej gospodarzami są Japońskie Towarzystwo Geotechniczne i TC203 (Earthquake Geotechnical Engineering and Associated Problems).

Wyświetl wszystkie