Promowane wydarzenia

Nadchodzące wydarzenia

 • Wrz 04 Wtorek

  XVIII Krajowa Konferencja Mechaniki Gruntów i Inżynierii Geotechnicznej

  4 Wrzesień 20187 Wrzesień 2018

  oraz VII Ogólnopolska Konferencja Młodych Geotechników. Tematem wiodącym będą wyzwania geotechniki w Polsce. Konferencja będzie dotyczyć badań laboratoryjnych i terenowych, zagadnień teoretycznych i modelowania w geotechnice oraz problemów geotechnicznych w budownictwie lądowym i wodnym.

 • Wrz 12 Środa

  Geotechnical & Geoenvironmental Expo

  12 Wrzesień 201813 Wrzesień 2018

  Targi Geologiczne i Geologiczno-środowiskowe są częścią Serii Targów Zanieczyszczeń (Contamination Expo Series), które odbędą się w Narodowym Centrum Wystawienniczym (NEC) w Birmingam.

 • Wrz 16 Niedziela

  64. Konferencja Naukowa w Krynicy

  16 Wrzesień 201820 Wrzesień 2018

  Konferencja naukowa w Krynicy Zdrój dzieli się na dwie części. Część ogólna dotyczyć będzie różnorodnych problemów naukowych w budownictwie (geotechnika, fizyka budowli, budownictwo hydrotechniczne i więcej). Część problemowa poruszy temat szans i wyzwań inżynierii kolejowej – między innymi rozwoju infrastruktury kolejowej, kolei dużych prędkości i zagadnień środowiskowych w transporcie szynowym.

 • Paź 22 Poniedziałek

  Inżynieria Przedsięwzięć Budowlanych 2018

  22 Październik 201824 Październik 2018

  Ogólnopolska konferencja naukowo-techniczna dotycząca przedsięwzięć budowlanych. Na konferencji zostaną poruszone takie tematy, jak przygotowanie i realizacja procesu inwestycyjnego w budownictwie, koncepcje i metody zarządzania przedsięwzięciem budowlanym, czy automatyka i robotyka w budownictwie.

Wyświetl wszystkie