Nadchodzące wydarzenia

 • Gru 14 Czwartek

  The 5th International Conference on Geotechnics for Sustainable Infrastructure Development

  14 Grudzień 202315 Grudzień 2023

  Międzynarodowa Konferencja Geotechnika dla zrównoważonego rozwoju - Rozwój infrastruktury, która odbędzie się w Hanoi w Wietnamie będzie poruszała następujące tematy: Głębokie fundamenty, Tunelowanie i przestrzenie podziemne, Ulepszanie terenu, Modelowanie i monitorowanie geotechniczne, Osuwiska i Erozja, Morska energetyka wiatrowa i Geotechnika wybrzeża.

 • Gru 27 Środa

  16th International Conference on Structural and Geotechnical Engineering

  27 Grudzień 202328 Grudzień 2023

  Wydział Inżynierii Konstrukcyjnej Wydziału Inżynierii Uniwersytetu Ain Shams serdecznie zaprasza do udziału w 16. Międzynarodowej Konferencji na temat Inżynierii Strukturalnej i Geotechnicznej (16. ICSGE) w Kairze w Egipcie w dniach 27-27 28 grudnia 2023 r. Na konferencji zostaną zaprezentowane następujące tematy: Zaawansowana analiza i projektowanie konstrukcji, Postępy w materiałach budowlanych: badania i zastosowania, Projektowanie i budowa mostów, tuneli oraz budynków wysokich, Inżynieria trzęsień ziemi i projektowanie sejsmiczne, Geoinżynieria i Inżynieria Geośrodowiska, Zarządzanie projektami i ocena ryzyka, Projekt oparty na wydajności dla wysokich budynków, Rehabilitacja i doposażenie obiektów, Trwałość konstrukcji i odporność ogniowa, Monitorowanie stanu konstrukcji, Techniki ulepszania gleby, Dynamika gleby: badania i zastosowania

 • Lut 25 Niedziela

  Geo-Congress 2024

  25 Luty 202428 Luty 2024

  Podczas Geo-Congress można będzie wziąć udział w sesjach specjalnych poświęconych rodzajom infrastruktury, zdobyć doświadczenie poprzez sesje i wycieczki techniczne, nawiązać kontakty z członakmi ASCE, poznać najnowsze i najlepsze narzędzia, technologie.

 • Lut 29 Czwartek

  Konferencja "Bezwykopowa Budowa"

  29 Luty 20241 Marzec 2024

  Premierowa Konferencja "Bezwykopowa Budowa" odbędzie się 29.02 - 01.03.2024 roku w Krakowie. Fachowcy specjalizujący się w poszczególnych technikach – przeciskach, przewiertach sterowanych, HDD, mikrotunelingu i direct pipe – będą dzielić się wiedzą zarówno na poziomie elementarnym, jak i zaawansowanym. „Bezwykopowa budowa” to okazja, by skupić się na doborze technologii, poznać ciekawe projekty, najnowszy sprzęt i produkty, porozmawiać o systemach płuczkowych, recyklingu i oczyszczania oraz sterowania infrastrukturą podziemną.

Wyświetl wszystkie